Powiększanie piersi

Różne metody powiększania biustu

Większość z kobiet Chciałaby zmienić rozmiar lub kształt piersi. Podczas gdy kosmetycznych zmian można łatwo dokonać i w razie czegoś odwrócić ich efekt to w przypadku chirurgicznego powiększenia piersi jest to trudniejsze i zabieg ten nie jest dla każdego. Jeżeli się jednak na niego zdecydujesz to najlepiej przeprowadzić go tu: powiększenie piersi w warszawie .Biust można powiększyć poprzez transfer własnego tłuszczu, wstawiając implanty silikonowe lub solne, albo można do tego wykorzystać kwas hialuronowy.

Chirurgiczne powiększenie biustu to inwestycja sporej ilości czasu jak i pieniędzy. Zabieg taki ma wiele konsekwencji zdrowotnych i jego efektów nie można do końca przewidzieć. Te czynniki sprawiają, że operacyjne powiększanie biust jest pewnego rodzaju ostatnią z opcji, w przypadku, gdy żadna z innych możliwości nie przyniesie efektów.

Jest kilka alternatyw, których kobieta może spróbować jeżeli chce zmienić kształt lub rozmiar swoich piersi. A sa to mianowicie kremy, pigułki i ćwiczenia na powiększenie biustu.

Pigułki

Pigułki na powiększanie biustu z reguły są mieszanką składników ziołowych. Ta mieszanka ziołowa wywołuje w organizmie reakcje podobną do tej, która zachodzi w okresie dojrzewania kiedy to zaczynają rosnąć piersi. Żeby zauważyć efekty zażywania tych pigułek potrzeba czasu. Kobiety a małym i średnim rozmiarze piersi z reguły zaczynają zauważać efekty po ok. 2 miesiącach stosowania.

Kremy

Ten sposób na powiększenie piersi nie jest zbyt skuteczny jeżeli jest stosowany samodzielnie. Gdy natomiast zastosujesz go równocześnie z pigułkami i ćwiczeniami, to mogą one spowodować znaczne zwiększenie rozmiaru biustu. Kremy działają w bardzo podobny sposób jak pigułki. Najczęściej taki krem jest mixem składników ziołowych i chemicznych, które stymulują wzrost   komórek tłuszczowych w piersiach.

Kremy na powiększanie biustu dają jednak inne efekty niż pigułki ponieważ powodują one, że piersi stają się jędrniejsze i gładsze poprawiając ich wizualny wygląd.

Ćwiczenia fizyczne

Ćwiczenia na powiększenie piersi są prawdopodobnie najtańszą  z metod, ale za to wymagającą zdyscyplinowania i wytrwałości. Najpopularniejszym ćwiczeniem poprawiającym jędrność i sprężystość piersi są pompki. Zacznij od zrobienia 10, a z biegiem czasu jak staniesz się silniejsza systematycznie zwiększaj ich ilość. Najlepiej jeżeli wykonywałabyś to ćwiczenie codziennie, ale jeżeli nie masz w sobie tyle zaparcia to wykonuj je przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Ćwiczenie to oprócz poprawy jędrności i sprężystości biustu poprawia także siłę twoich mięśni pleców co wpłynie na poprawienie twojej postawy.

Jeżeli będziesz się trzymać reżimu ćwiczeń fizycznych a dodatkowo będziesz używać kremów i pigułek na powiększanie biustu to z pewnością uzyskasz optymalne rezultaty. Jeżeli jednak te metody nie przyniosą ci pożądanych rezultatów polecam skorzystanie z tej kliniki : powiększanie piersi warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>