Uzasadnione powody chirurgicznego powiększania piersi

Decyzja o operacji plastycznej należy do  bardzo osobistych . Kobiety, które rozważają powiększanie piersi mogą mieć różne powody, dla których chcą to zrobić . Zanim taka operacja będzie jednak mogła się odbyć ,wykwalifikowany chirurg plastyczny będzie rozmawiał z potencjalną pacjentkom o jej pragnieniach i oczekiwaniach dotyczących procedury . Znając powody popychające pacjentkę do zabiegu  chirurg może ocenić, czy chce ona poddać się operacji z właściwych powodów , czy też nie .

operacjepiersi

Powiększenie piersi jest zabiegiem chirurgicznym wykonywanym przez chirurga plastycznego , w którym kobiece piersi są powiększone poprzez umieszczenie implantów piersi . Chirurg będzie rozmawiał z pacjentką wcześniej, aby wybrać odpowiedni rozmiar implantu . Omówione zostaną również  powody dlaczego pacjenta chce powiększenia biustu. Jeśli powody popychające pacjentkę do zabiegu są nieuzasadnione, to lekarz może odradzać kobiecie operację .

Oczywiście , kobiety , które potrzebują rekonstrukcji piersi która została amputowana z powodu raka lub innego uszkodzenia  są dobrymi kandydatami do tej procedury . Rekonstrukcja kobiecych piersi do pierwotnego wyglądu z przed choroby lub wypadku jest z pewnością uzasadnionym powodem procedury.

Istnieje kilka innych bardzo ważnych powodów, dla których kobiety decydują się na operację powiększania piersi . Jedną z najczęstszych przyczyn , że kobiety wybierają tę procedurę jest to że chcą , aby ich piersi były bardziej proporcjonalne do reszty ich ciała . Może czują, że ich małe piersi po prostu nie pasują do reszty ciała. Powiększanie biustu może sprawić, że ciało będzie wyglądać bardziej proporcjonalnie i estetycznie zarówno w  ubraniu jak i nago. Jest to także częstym powodem dla operacji pomniejszenia piersi.

Ciąża może powodować niepożądane zmiany piersi i to kolejny powód dlaczego kobiety mogą chcieć powiększenia lub podniesienia biustu . Wraz z wiekiem i po ciąży , kobiece piersi mogą się zmniejszyć lub wydają się mniejsze . Opadające lub obwisłe piersi mogą wystąpić po ciąży lub karmieniu piersią. Niektóre pacjentki mogą wymagać tylko podniesienia piersi podczas gdy inne implantów . Powrót do wyglądu sprzed ciąży jest jednym z najczęstszych powodów , aby poprosić o operację piersi . W stolicy tego typu zabiegi najlepiej przeprowadzać tutaj: klinika chirurgii plastycznej w warszawie

Czasami kobiece piersi mogą być różnej wielkości . Podczas gdy niewielka asymetria jest naturalna, kobieta ze znaczną różnicą może mieć kompleksy na tym punkcie , a nawet mieć trudności ze znalezieniem ubrań , które pasują właściwie . Dzięki operacji ,lekarz jest w stanie dokonać modyfikacji sprawiających, że obie piersi będą takiej samej wielkości.

przedipopowiekszeniubiustu

 Oczywiście , są kobiety, które po prostu pragną większych, pełniejszych i bardziej krągłych  Chcą , aby ubrania lepiej na nich leżały i czuły się bardziej komfortowo i atrakcyjnie. Pragnienie , aby poprawić wygląd i zwiększyć pewność siebie także jest uzasadnionym powodem kwalifikującym do zabiegu powiększania biustu. Jednakże, jeśli operacja ma być wykonana ponieważ kobieta czuje presję ze strony  znajomych lub bliskich to nie powinna być przeprowadzona.

Pacjentki, które chcą implantów piersi w nadziei na uratowanie ich małżeństwa lub znalezienie lepszej najprawdopodobniej się rozczarują. Dobry chirurg, nie zawaha się odmówić kobiecie zabiegu   jeśli ma ona nierealistyczne oczekiwania . Pomimo tego iż zabieg powiększania piersi uczynił wiele kobiet bardziej pewnymi siebie i poprawił ich poczucie własnej wartości , to nie sprawi on, że natychmiastowo staniesz się dzięki niemu sławna ani nie uczyni cię on  supermodelką . Porozmawiaj ze swoim lekarzem , zrozum ryzyka i korzyści , a następnie zdecydujcie razem czy operacja jest czymś właściwym dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>